Kurumsal

Sektörde Fiyatlandırma?

Sektörümüzde fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların değişkenliğinden ciddi farklılıklar göstermektedir. Firmamız, profesyonel iş anlayışına uygun olmayan bu durumu minimize etmek ve fiyatları standartlara bağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri, ayrıca işçilik ve birleştirme kalitesi fiyatlandırmayı doğrudan etkilemektedir. Üretilen ürünün fiyat aralığını, kumaş kalitesi, birleştirme şekli ve baskı türünde yapacağınız tercihler belirlemektedir.

Firmamız “doğal ürünler” ve “uzun ömürlü ürünler” olmak üzere iki ayrı kategoride üretim yapmaktadır. Doğal ürünlerimiz, %100 pamuktan üretilen, doğaya bırakıldığında kısa bir sürede toprağa karışabilen ve çevre için zararsız olan ürünlerdir. Bu ürünler arasında ham bez, gabardin, canvas gibi % 100 pamuk olan dokuma kumaşlardan üretilen bez çantalar, kumaş torbalar ve diğer bez ambalaj ürünleri gösterilebilir. Ayrıca kanaviçe bitkisinden üretilen ve yurtdışında “jüt çanta” olarak adlandırılan ürünleri de bu kategoride göstermek mümkündür. Uzun ömürlü ürünlerimiz ise defalarca kullanılmak suretiyle plastik ambalaj (naylon poşet vs.)tüketimini azaltmak ve bu yolla çevre kirliliğini en alt seviyeye çekmek amacını gütmektedir. Kullanım şekli ve ürünün türüne göre 3 ay ile 2 yıl gibi uzun bir süre kullanılabilen ürünlerimiz arasında nonwoven (tela, elyaf) torbalar, çantalar, elbise kılıfları, önlükler veya Polipropilen çantalar (PP çantalar) gösterilebilir.

Bez torba kullanımı size neler katar?

Bezçanta kullanmak için bir çok neden

NEDEN BEZ TORBA
Bez torba, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.
Quality Bez çantalar, üretimde kullanılan hammaddelerine göre ya tamamen doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk malzemeden ya da anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir.
Doğa dostu etiketi olan bez torba ve ambalajların baskılarında; geleneksel kök boyalar, su bazlı boyalar, sağlığa zararlı olmadığı belirlenmiş tekstil boyaları kullanılmaktadır.
Bez torba dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Bez torba kullanıcıların ellerinde, evlerinde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde oldukları için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdürler. Uzun erimli kullanımları onların naylon poşet ve kağıt torbalardan daha çok kullanımları ve reklamlarınızın daha uzun süreli dolaşımı artısını sağlar
Bez torba sapıyla da diğerlerine kıyasla çok işlevseldir. Boyna asılabilen uzun sap, elde tutmaya uyumlu kısa sap, tek yada çift omuz askılı sap, tahta tutma sapı gibi seçeneklerle hem estetik hem de işlevsellik boyutunda kendini gösterir.t

Uzun ömürlüdür

Sağlıklıdır

Doğa Dostudur

Dayanıklıdır

Reklam aracıdır

Estetik ve kullaışlıdır